"Trzy oblicza pożądania", Megan Hart


autor: Megan Hart
tytuł: "Trzy oblicza pożądania"
wydawnictwo: Harlequin MIRA, Warszawa 2012, str. 412
ISBN: 978-83-238-6650-3
Z półki


Literatura erotyczna króluje półkach tego roku. Gdzie się nie obejrzysz seks, miłość w trójkącie, czworokącie. Ja trochę czuję się już osaczona tą tematyką, jednak skoro stoją 2 tytuły Megan Hart na mojej półce postanowiłam sięgnąć po coś lżejszego.

Anne to 30 latka mieszkająca wraz ze swym mężem Jamesem w domku nad jeziorem. Między małżonkami panuje czysta sielanka. W łóżku układa im się świetnie, spełniają swoje wszystkie zachcianki, na tyle dobrze znają ciało partnera, że bez słów potrafią się porozumieć. Jednak aby nie było tak kolorowo życie zatruwa im wścibska matka Jamesa, która w każdej wolnej chwili dopytuje kiedy pojawią się w końcu wnuki. Kolejny problem który jest na głowie Anne to zorganizowanie rocznicowego przyjęcia dla własnych rodziców. Niby są jeszcze 3 młodsze siostry, jednak każda ma własne problemy, jednej rozsypuje się małżeństwo, druga zachodzi w ciążę z żonatym mężczyzną. A przede wszystkim tylko Anne jako najstarsza potrafi dogadać się z ojcem alkoholikiem. W między czasie do mieszkania nad jeziorem wprowadza się przyjaciel z dzieciństwa jej męża- Alex. Wydawałoby się, że wszystko "jakoś to będzie" jednak Alex oprócz prowadzenia się do domku małżeństwa wprowadza się również do ich łóżka, co Anne bardzo odpowiada, a James nie ma nic przeciwko.

We wstępie wspomniałam, że postanowiłam sięgnąć po coś lżejszego, tak właśnie teraz odbieram literaturę erotyczną. Już sceny czy "odzywki" nie wzbudzają we mnie zażenowania, czytam takie książki jako literaturę lekką i przyjemną. 
Rozumiem, że literatura erotyczna ma własne prawa, jednak zapraszanie przez małżeństwo przyjaciela do łóżka to już wzbudza we mnie pewien niesmak. Wiem, że w tej chwili można pomyśleć, że sama sobie zaprzeczam: niby lubię ale budzi niesmak. No cóż, tak odbieram w tej chwili tę książkę. możliwe, że za dużo przeczytałam już tego typu literatury i miałam okazje zapoznać się z lepszymi tytułami.
Na plus autorce przyznaję wprowadzenie wątku społecznego i na nim się bardziej skupiłam. 

Moja ocena: 3+/5


Książka bierze udział w wyzwaniach:

Komentarze

 1. a to widzę, że średniawka, raczej odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. o fuu, z tym przyjacielem mnie zaskoczyłaś, raczej nie sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten przyjaciel popsuł mi trochę przyjemność czytania, chociaż podobno niezłe jak to mówią "ciacho" z niego było. może gdyby był to ktoś obcy? Ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji po prostu :(

   Usuń
 3. Nie sięgnę, ponieważ książka mnie nie interesuje :) Nie przepadam za literaturą erotyczną.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam tej autorki inną książkę i po ta pewnie tez sięgnę jak będzie okazja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam tą książkę jakiś czas temu z czystej ciekawości i muszę przyznać, że nie była najgorsza. Szału nie ma, staniki nie latają, ale nie jest też najgorsza. Spodziewałam się czegoś gorszego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W historii staniki tez nie latały, bo zazwyczaj bohaterka już go na sobie nie miała ;) Możliwe, że w zeszłym roku to było coś, jednak tytuły erotyczne z tego roku czytałam o wiele lepsze- poziom był wyższy!

   Usuń
 6. Tak masz rację, że literatura erotyczna jest teraz na fali. Ja jeszcze jestem nieobeznana z tego typu książkami. Mam na półce Greya i od niego chcę zacząć, ale jakoś tak odkładam go zawsze na później i na później...:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak masz rację, że literatura erotyczna jest teraz na fali. Ja jestem jeszcze nie obeznana z tego typu książkami. Mam na półce Greya, ale ciągle mówię sobie, że może następnym razem, bo teraz mam ochotę na coś innego...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Trochę mnie nudzi literatura erotyczna, bo wszystkie te książki opierają się na tym samym :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Książki o tej tematyce nie moja bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. "Trzy oblicza pożądania" akurat przypadły mi do gustu i zapoczątkowały moją przygodę z literaturą erotyczną, gdzie w mim odczuciu niewiele książek dorównuje tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie moja tematyka,,nie przepadam za erotykami:)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Dziękuję za pozostawiony ślad....

Popularne posty