Cukiereczki z okazji rocznicy bloga :)

17 stycznia blog "Z książką w dłoni" obchodził swoje 3 urodziny. Z tej okazji chciałabym Wam sprezentować kilka książek i moich własnoręcznie zrobionych rzeczy: bransoletka i zakładka.


Nie będzie przydługich wpisów, od razu przechodzę do meritum ;)

Regulamin konkursu rocznicowego:
1.      Organizatorem konkursu jest autorka bloga  „Z książką w dłoni”
2    2.       Konkurs trwa od 26 stycznia do 13 lutego godz. 16.00
3    3.      Wyniki konkursu ogłoszę tego samego dnia lub następnego.

      Aby wziąć udział w konkursie należy oprócz chęci zgłoszenia się do niego odpowiedzieć na pytanie/prośbę:

Poleć mi dobrą książkę POLSKIEGO AUTORA, która wywarła na Tobie niesamowite wrażenie. Może to być  kryminał, fantastyka, literatura obyczajowa lub inne – jednak nie może to być tytuł który przeczytałam.

Dla ułatwienia podaję link do lektur przeczytanych na LC -  KLIK (link poprawiony)

4.Oprócz tego proszę o polubienie profilu Wydawnictwa M na Facebooku o ile konto tam posiadacie - jako jednego ze sponsorów KLIK.
5. Proszę o podlinkowanie zdjęciem rozdawnictwa  u siebie na blogu.

6. Zgłoszenie powinno wyglądać następująco:
- zgłaszam się
- mail
- odpowiedź na pytanie/prośbę

7. Sponsorami nagród jest właścicielka bloga "Z książką w dłoni" oraz Wydawnictwo M, które przekazało na ten cel "Sztukę uprawiania róż z kolcami"
8. Osoba, która zostanie wylosowana w rozdawnictwie otrzyma wszystkie widoczne nagrody na zdjęciu.
9. W zabawie mogą brać udział osoby mieszkające na terenie Polski.



Komentarze

  1. Pomyślę i może się zgłoszę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję trzecich urodzin bloga i życzę dalszego blogowania :) Nagroda zacna, ale niestety nie biorę udziału- nie mam facebooka.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych sukcesów oraz samych niezapomnianych literackich podróży, a nad odpowiedzią na pytanie konkursowe muszę trochę podumać

    OdpowiedzUsuń
  4. Zgłaszam się :)
    email: chmielewska_a@o2.pl
    polecam książkę: Obsesja - Marta Grzebuła
    profil Wydawnictwa M - lubię jako Agnieszka Chmielewska-Mulka
    zdjęcie rozdawnictwa polinkowane na http:/hugekultura.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgłaszam się!
    mail: dianaa4@wp.pl

    A ja polecam Ci "Bezdomną", autorstwa Katarzyny Michalak. :)

    baner jest w zakładce "konkursy, rozdania" na moim blogu.:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zgłaszam się
    pikuss.ola@gmail.com
    Widziałam, że chcesz przeczytać "Inną wersję życia" Hanny Kowalewskiej, która to wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, polecam Ci jednak zacząć od pierwszej części, gdyż "Inna wersja życia" jest częścią czwartą, a mianowicie "Tego lata w Zawrociu", a potem po kolei "Górę śpiących węży", "Maskę Arlekina", "Inną wersję życia" i "Przelot bocianów" Mogę Ci zagwarantować, że te książki spędzą sen z Twoich powiek i sprawią, że na pewno nie będziesz zawiedziona po jej przeczytaniu. Jest to jedna z moich ulubionych serii, do których kiedyś na pewno z przyjemnością wrócę.

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgłaszam się!
    natka294@wp.pl
    Najlepszą wg mnie książką polskiego autora, którą bym Ci polecała jest "Les Farfocles" Marcina Szczygielskiego, w której jest zawarty również tytuł, który chcesz przeczytać: "Nasturcje & ćwoki". Oprócz "Nasturcji..." jest też tego ciąg dalszy

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. http://recenzje-wedlug-natalii.blogspot.com/p/konkursy-wyzwania.html - zdjęcie na moim blogu.

      Usuń
  8. Zgłaszam się!
    pelc.barbara@wp.pl
    "Ośći" Karpowicza, lub "Morfina" Twardocha - nie wiem czy którąs z nich czytałaś, czy nie, ale link z twoimi książkami z LC nie działa i nie mogę sprawdzić.
    Polubiłam na fb
    Banner dodam na dole strony: basiapelc.blogspot.com
    pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  9. Zgłaszam się
    malineczka74@op.pl
    Książkę którą Ci gorąco polecam wydało Wydawnictwo Prószyński i S-ka. To powieść kryminalna polskiej autorki pt. "Urlop nad morzem". Agnieszka Pietrzyk napisała naprawdę świetnie. Widzę, że czytasz kryminały, a ten zdecydowanie się wyróżnia ciekawą fabułą, świetną akcją, oryginalną intrygą. Spore emocje gwarantowane.

    OdpowiedzUsuń
  10. Moje gratulacje z okazji rocznicy!!!

    OdpowiedzUsuń
  11. Gratuluję pięknej rocznicy :)...i zgłaszam się.

    babskieczytadla@gmail.com
    A do przeczytania polecę Ci świetną książkę Ryszarda Kapuścińskiego "Szachiszach". Nie zauważyłam jej wśród przeczytanych i mam nadzieję, że mi nic nie umknęło, bo przy tych 55 stronach mogło :)
    Banerek prędko powędruje do zakładki "Konkursy"

    OdpowiedzUsuń
  12. Zgłaszam się.

    aleksseb@gmail.com

    Polecam Tobie polskiego autora o nazwisko Klimko-Dobrzaniecki, a imieniu Hubert. Ja jestem w nim zakochana od pierwszej książki, chociaż jest żonaty ;)
    A książką, którą polecam jest "Dom Róży. Krýsuvik. Kołysanka dla wisielca", czyli trzy fascynujące, wzruszające i piękne powiązane ze sobą opowieści. W tym wypadku można ocenić książkę po okładce. Na pewno się nie zawiedziesz.

    http://czyje.blogspot.com/2013/08/dom-rozy-krysuvik-koysanka-dla-wisielca.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Zgłaszam się,
    malgorzata.o@vp.pl,

    Najlepsze życzenia z okazji 3 rocznicy! Życzę Ci kolejnych lat blogowania, obfitych w najlepsze książki! :)
    Polecam Ci następującą pozycję - Maja Lidia Kossakowska – „Więzy krwi”. Jest to zbiór opowiadań o tematyce fantastycznej od których wprost nie idzie się oderwać. Autorka ma niesamowity dar opowiadania, potrafi wciągnąć czytelnika w swój szalony, nierealny i na wskroś mistyczny świat – i tak prowadzi go za rękę po tych krętych i stromych drogach swej wyobraźni. Książka wciąga – dosłownie – wciąga i dusi pozostawiając nas na granicy świata realnego i fantastyki. Myślę, że może się spodobać nie tylko fanom gatunku, ale po prostu wszystkim, sama zanim po nią sięgnęłam, nie byłam raczej zbyt wielką fanką fantastyki, nie przepadałam też za współczesna literaturą polską. Dopiero Maja – Lidia Kossakowska przekonała mnie do przełamania się i otwarcia na polskich twórców – szczególnie fantastyki, za co będę jej wdzięczna dozgonnie. Poza treścią budząca dreszcz niepokoju, wydanie z Fabryki Słów opatrzone jest cudownymi obrazkami Dominika Brońka (który ilustruje też książki Piekary, Grzędowicza i innych). Okładka Piotra Cieślińskiego z Dark Crayon też nie pozostawia obojętnym. Uważam że ta książka to prawdziwy majstersztyk polskiej literatury fantastycznej – naprawdę warto po nią sięgnąć. Po lekturze tych opowiadań wiele rzeczy znajdujących się na co dzień blisko nas nabiera nowych znaczeń i staje się odrobinę mroczniejsza. Jestem pewna, że mogłaby Ci się spodobać. Serdecznie pozdrawiam!
    Podlinkowany obrazek wklejony na stronę główną lustitia.blogspot.com, profil Wydawnictwa M zalakowany z mojego prywatnego profilu, jeśli trzeba będzie dane do weryfikacji to podeślę.

    OdpowiedzUsuń
  14. wooow, 3 rocznica gratuluję serdecznie!!
    - zgłaszam się
    - alkatraz007@o2.pl
    - nie działa link, który podałaś o przeczytanych książkach :(
    W każdym razie polecam lekturę ,,Inspektor Kres i zaginiona" Agnieszki Turzynieckiej. Czytałam w tym roku ten kryminał i jestem zachwycona. Świetna fabuła, dosyć oryginalna, bo z perspektywy wielu osób pisana na przemian. Główny bohater - inspektor Kres jest ciepłą osobą, która rozwiązuje wiele zagadek, najważniejszą z nich jest odnalezienie zaginionej kobiety. Czytałam książkę z zapartym tchem, ciekawym zabiegiem było umieszczenie akcji w Piotrkowie Trybunalskim. Moim zdaniem ten debiut polskiej autorki - warto przeczytać :)
    zaraz będzie banerek :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Gratuluję rocznicy i życzę samych wartościowych książek

    OdpowiedzUsuń
  16. - Zgłaszam się
    - Mój e-mail: dorenn@wp.pl
    - Polecam gorąco: "Jutra może nie być" Gabriela Gargaś
    - Udostępniłam w Google +:
    https://plus.google.com/108556930071384372144/posts/Hh6sn4bH77y

    OdpowiedzUsuń
  17. Zgłaszam się!
    e-mail: edyta.cha@wp.pl

    Bardzo mocno polecam książkę "List z Powstania" Anny Klejzerowicz. Jest niesamowicie wciągająca, trzyma w napięciu, choć to nie kryminał, ale jednak cały czas ma się świadomość, że za chwile wydarzy się coś ważnego, co zmieni bieg wydarzeć i jeszcze bardziej przyśpieszy akcję. Historia z powstaniem warszawskim w tle. Bohaterki owładnięte są myślą o rozwikłaniu tajemnicy zaginięcia Hanny, która podczas powstania była łączniczką i nagle słuch o niej zaginął. Nawet jeśli zmarła, to przecież odnalazłyby się jej zwłoki, przedmioty do niej należące czy cokolwiek innego. Nie mogę się tu przyczypić do niczego, książka jest po prostu znakomita!

    OdpowiedzUsuń
  18. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  19. http://czyje.blogspot.com/2014/03/wielka-radocha.html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad....

Popularne posty