Fenomen na rynku wydawniczym - Troje, Sarah Lotz

22 maja odbędzie się premiera jednej z bardziej kontrowersyjnych i pilniej strzeżonych książek na rynku światowym - "Troje" Sarah Lotz. Prawa do publikacji książki na dwudziestu największych rynkach wydawniczych kupiono już wtedy, kiedy gotowy był dopiero jej pierwszy rozdział. Wykupiono już także prawa do ekranizacji. 
Książka jest pełnym napięcia i mrocznym thrillerem opowiadającym o czterech katastrofach samolotowych, z których ocalała tylko trójka dzieci. To na nich skupia się międzynarodowa uwaga mediów. Nie potrzeba wiele czasu by sprzyjająca spekulacjom atmosfera katastrof doprowadziła do powstania szeregu teorii spiskowych. Tragiczne wydarzenia tłumaczy się interwencją kosmitów lub międzynarodowym spiskiem. Religijni fanatycy głoszą apokaliptyczne wizje, według których dzieci, które wyszły cało z katastrof, zwiastują rychłe nadejście końca świata. Niektórzy są pewni, że z czwartej katastrofy także ocalało jedno dziecko. Rozpoczyna się prawdziwa nagonka medialna, a wraz z nią polowanie na Troje oraz poszukiwania rzekomego czwartego ocalonego. Jednocześnie dzieci zaczynają zachowywać się coraz bardziej dziwnie.

Premiera: 22 maja


Miałam okazję jakiś czas temu przeczytać pierwszy rozdział tej książki. 
Obecnie rozpoczęłam już lekturę pełnego tytułu.
Mam dla Was niespodziankę. Na specjalnie stworzonej stronie można kupić książkę lub pobrać jej fragment

TROJE - http://troje.net.pl/
hasło: CZARNYczwartek13

Zachęcam do zapoznania się z tą niesamowitą elektryzującą lekturą. 
Moja opinia o książce ukaże się z początkiem przyszłego tygodnia.

Komentarze

  1. Takie lubię! Chyba się na nią skuszę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się ciekawie, oby nie była kolejnym rozczarowaniem ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wczoraj przeczytałam pierwszy rozdział - tak mnie zaciekawił, że nie mogę doczekać się, kiedy w moje dłonie trafi cała powieść. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii ;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Czekam na całość, pierwszy rozdział robi wrażenie:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zaczyna się robić głośno o tej pozycji, w swoim czasie chętnie po nią sięgnę, bo fabuła zapowiada intrygującą lekturę :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Zazdroszczę, ja na pełny egzemplarz jeszcze czekam. :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Ta książka jest na mojej liście i nic mnie nie powstrzyma przed jej przeczytaniem:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad....

Popularne posty